Dziękujemy! Urodziny Każdego kolejny raz były sukcesem!


SUKCES: Jedna z największych uroczystości w Centrum Ebenezer zakończyła się sukcesem! Ponad tysiąc dzieci i młodzieży świętowało dzień swoich narodzin.

Jako Zespół New Life pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Urodziny Każdego w roku 2017 były ogromnym sukcesem. Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku ponad tysiąc dzieci i młodzieży świętowało urodziny w centrum Ebenezer z tortem, prezentami i przygotowanym specjalnym urodzinowym programem.

Coroczna uroczystość Urodzin Każdego stała się w Centrum Ebenezer tradycją, dzięki wsparciu naszych darczyńców. Raz w roku w Sierocińcu centrum Ebenezer ma miejsce wielkie święto, gdzie zarówno uczniowie Zespołu Szkół wchodzącego w skład Centrum Ebenezer, jak i nasi absolwenci zjeżdżają się do domu spotykają się, by świętować urodziny. Centrum Ebenezer stało się ich domem rodzinnym.

Bardzo wiele naszych podopiecznych to sieroty, wiele z nich nie ma rodziny, która mogłaby przejąć nad nimi opiekę. Dzieci te nie znają nawet daty swoich urodzin.

Dlatego Urodziny Każdego to fantastyczny sposób na wspólne świętowanie. W trakcie dnia Urodzin Każdego serwowane jest świąteczne jedzenie, tort, każdy otrzymuje upominek, a dzieci przygotowują i prowadzą urodzinowy program artystyczny.

Jeszcze raz pragniemy podziękować każdemu kto sprawił, że zorganizowanie tego święta było kolejny raz możliwe.

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości.