- Życzenia na nowy rok od Dyrektora New Life Mission!


OD 38 LAT Z MISJĄ: Gunnar Enok Nilsen prowadzi działania New Life Mission, dzięki którym tysiące afrykańskich dzieci i młodzieży każdego dnia otrzymuje jedzenie, ubrania, możliwość nauki w szkole i Boże Słowo.

Drogi Przyjacielu!

Przede wszystkim pragnę życzyć Ci dobrego i błogosławionego nowego roku 2017!

Dziękuję za Twoje wsparcie i darowizny przekazane w ubiegłym roku. Razem moglismy być odpowiedzią na modlitwy tysięcy ludzi każdego dnia!

jesteśmy w trakcie nowego roku akademickiego, a 43 naszych uczniów dostało się na uniwersytety i uczelnie wyższe. Jest to kolejna grupa powiększająca to taka właśnie liczbę ilość naszych obecnych studentów. Opłacenie pierwszego semestru nauki oraz akademika dla nowych, tegorocznych studentów to kwota ponad 75000 zł. Wydaje się, ze to bardzo dużo, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. On będzie przemawiał do serc ludzi, z którymi wspólnie staniemy się odpowiedzią na modlitwy naszych studentów. Większość z nich to dzieci, które większość swojego dotychczasowego życia spędziły w Domu dziecka w Centrum Ebenezer. Centrum Ebenezer to ich dom, a my jesteśmy ich mama i tatą.

Ostatnio otrzymałem pozdrowienia od jednego z naszych podopiecznych. Chciałbym się nimi z Tobą podzielić:

Nazywam się Willy Smith Owiti. Mam 13 lat. Właśnie ukończyłem 8. klasę i pójde do 9. Pojawiłem się w centrum Ebenezer kiedy miałem dwa miesiące. Powiedziano mi, że zaniesiono mnie do centrum Ebenezer, ponieważ moja matka mnie porzuciła. Kiedy mnie znaleziono byłem nagi, zapakowany w papierową torebkę i pozostawiony na ulicy, by umrzeć. Na szczęście, pewien miłościwy Samarytanin, kierowca jednego ze szpitali w Ahero znalazł mnie i uratował moje życie. Od 13 lat mieszkam w Centrum Ebenezer. To mój dom. Dziękuje Mamie Winnie i Tacie Gunnarowi za to, ze daliście mi jedzenie i możliwość nauki , zaopiekowaliście się mną i pokochaliście jak własne dziecko. Niech pan Bóg błogosławi Was i wszystkich Partnerów New Life Mission!

Czy chcesz się przyłączyć i spełniać dziecięce marzenia o rozpoczęciu nauki na uniwersytecie? Razem dajemy tym młodym ludziom nadzieje na przyszłość.

Bardzo Ci dziękuję!

Gunnar Enok Nilsen

Dyrektor Misji New Life

Czy zechcesz nam pomóc?

Możesz przekazać darowiznę na konto NLM:

PL34 1440 1387 0000 0000 1225 9751

Lub skontaktuj się z nami.