- Porzucona i samotna. Trafiła do domu dziecka!


POMOC DOCIERA: Jeśli zdecydujesz się na wsparcie działań New Life Mission, zobaczysz jak ogromne znaczenie ma twoja pomoc.

W tym tygodniu nasze hasło ponownie stało się bardzo realne. Kilka dni temu przyniesiono do naszego domu dziecka- Centrum Ebenezer, dwutygodniowe niemowlę. To malutka dziewczynka, ważąca niespełna 3 kg. Znaleziono ją, porzuconą, bez jakichkolwiek ubranek czy dokumentów.

Dziś jest częścią ogromnej rodziny w domu dziecka i nie stanie się jej już żadna krzywda. Otrzyma opiekę, wyżywienie i ubranie, nie wspominając o setkach nowych braci i sióstr. Otrzyma tez to, co najważniejsze- troskę i mnóstwo miłości od wielu swoich nowych braci i sióstr w Centrum.

Przyjęcie takiego niemowlęcia to dla Centrum ogromne wyzwanie finansowe. Posiadanie niemowlaka to spory wydatek, zwłaszcza jeśli musi być karmione mlekiem w proszku, potrzebuje pieluch, leków, a przede wszystkich całodobowej opieki. Przez pierwsze miesiące życia dziecka koszt jego utrzymania w Centrum to około 900 zł miesięcznie.

ZNALEZIONA: Dom Dziecka Ebenezer okazał się ratunkiem dla tej dwutygodniowej dziewczynki

Czy zechcesz nam pomóc?

Możesz przekazać darowiznę na konto NLM:

PL34 1440 1387 0000 0000 1225 9751

Koniecznie z dopiskiem: NOWE NIEMOWLĘ

Lub skontaktuj się z nami.