-Widzę swoją przyszłość w jasnych kolorach!


Wspaniale jest móc czytać i słuchać o tym, jak ludzie, którzy nie mieli żadnych szans, otrzymali życie i nadzieję na przyszłość. Dzięki naszym sponsorom, którzy przez wiele lat wspierali Emmanuela, możemy dziś cieszyć się z jego sukcesów.

Drodzy Sponsorzy w Norwegii! Przede wszystkim pragnę podziekowac Bogu za to, co dla mnie zrobił. Następnie chciałbym skorzystać z okazji, by przesłać wam wyrazy mojej najszczerszej wdzięczności. Chcę podziękować za całe wsparcie jakie otrzymałem od was na kształcenie oraz na utrzymanie, poprzez New Life oraz Ebenezer Life Centre.

Pragnę poinformować was o tym, że ukończyłem moje 6- letnie wyższe wykształcenie na uniwersytecie. Po ukończeniu college-u, studiowałem 2 lata i uzyskałem dyplom na kierunku „ Zdrowie Publiczne i Rozwój”. Po upływie tych 2 lat, rozpocząłem 3 letnie studia na kierunku „Zdrowie Publiczne” na Uniwersytecie Rolnictwa i Technologii im. Jomo Kenyatta”. W tym roku w kwietniu zdałem ostatni egzamin.

Obecnie trwa już siódmy rok mojego kształcenia po ukończeniu szkoły średniej. W czasie tego ostatniego roku odbywam praktykę w państwowym szpitalu, bez wynagrodzenia, a w listopadzie zdaję egzamin. Chciałbym kontynuować moje studia, by zdobyć tytuł magistra, ale najpierw chciłbym znaleźć pracę.

Polegam na Bogu, na tym że On pomoże mi znaleźć pracę, tak bym jak najszybciej był w stanie sam się utrzymać. Przyłącz się do mnie w modlitwie o to, by w cudowny sposób udało mi się zdobyć pracę, bez konieczności opłacenia łapówki. Jeszcze raz chciałbym wyrazić moja wdzięczność za całe wsparcie oraz za możliwość bezpiecznego ukończenia studiów.

Widzę moją przyszłość w jasnych kolorach, jako przyszłość, która i mnie da możliwość pomocy innych potrzebującym ludziom oraz dzieciom w naszym społeczeństwie, tak by mogli oni realizować swoje marzenia . Dziękuję Pani Bogu za Was, moi drodzy Sponsorzy oraz za New Life Mission.

Dziękuję wszystkim, którzy ciężko pracują, by zabezpieczyć byt i podstawowe potrzeby, takie jak żywność, odzież, dom, czy wreszcie edukację, osieroconym i ubogim dzieciom. Modlę się, by Wszechmogący Bóg wielce was błogosławił. Pozdrawia Was Wasz drogi i zawsze ogromnie wdzięczny, Emmanuel Ombija

 

Jak do nas dołączyć?